Sala weselna

Sala weselna pod Zakopanem

Marzy Ci się góralskie wesele w malowniczej okolicy? Jeśli tak, zapraszamy do organizacji przyjęcia w naszym Pensjonacie u Zbója. To obiekt znajdujący się w pobliżu Zakopanego, w miejscu, w którym panuje znacznie spokojniejsza i bardziej kameralna atmosfera. Gustowny wystrój w stylu góralskim, piękne widoki zza okien oraz pyszne, regionalne dania – to oferuje nasza karczma. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy menu do Państwa potrzeb. Nasza komfortowa sala weselna mieści 150 osób.

Zorganizuj wesele w Gliczarowie Dolnym

Czy warto organizować wesele w górach? Oczywiście, że tak. Zwłaszcza jeśli jesteście fanami góralskiego klimatu, zachęcamy do zorganizowania wesela w Gliczarowie Dolnym. To miejscowość niezwykle klimatyczna, oddalona od miejskiego szumu, gdzie czuć bliskość natury. Tutaj Państwo Młodzi i ich Goście mogą zapomnieć o szarej codzienności i oddać się w całości świetnej zabawie oraz romantycznej atmosferze.

Wesele w górach z pewnością wyróżni się na tle innych przyjęć, na których już byli Wasi goście, co sprawi, że będzie ono niezapomniane.

Piękne otoczenie krajobrazów zapierających dech w piersiach to również gwarancja udanych zdjęć ślubnych.

Cała obsługa naszego pensjonatu dokłada wszelkich sił, aby dzień wesela był wyjątkowy. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy, element wystroju oraz wkładamy całe serce w przygotowanie najlepszych potraw. Dla podkreślenia romantycznej atmosfery i góralskiego klimatu zapewniamy piękne dekoracje stołów oraz całej sali.

Czujemy się niezwykle wyróżnieni, kiedy powierzają nam Państwo zorganizowanie przyjęcia weselnego, dlatego podchodzimy do tego zadania z pełnym profesjonalizmem, aby efekt finalny przerósł oczekiwania Gości oraz Państwa Młodych.

Po imprezie oferujemy noclegi w komfortowych pokojach dwuosobowych i czteroosobowych. Naszym priorytetem jest wygoda i dobre samopoczucie wszystkich gości, dlatego obsługa jest zawsze uśmiechnięta i pomocna. Pokoje są wyposażone w telewizory oraz każdy z nich ma osobną łazienkę.

O wysokiej jakości imprez przez nas organizowanych świadczy grono zadowolonych klientów oraz ich Gości, którzy przeżyli w naszej karczmie niezapomniane przyjęcie weselne.