Majówka

Spędź majówkę w Gliczarowie Dolnym

Majówka to okres, w którym należy maksymalnie wypocząć, zapomnieć o codziennych zmartwieniach i naładować baterie, aby wystarczyły do wakacji. Gdzie najlepiej to zrobić? W polskich górach. Nic tak nie relaksuje, jak świeże powietrze i piękne krajobrazy. Jednak co jeśli nie lubimy tłoku, który pojawia się w popularnych turystycznych miejscowościach w tym okresie? Wtedy idealnym rozwiązaniem będzie wypoczynek w Gliczarowie Dolnym. To miejscowość oddalona od Zakopanego o zaledwie kilkanaście kilometrów, w której panuje znacznie bardziej kameralna atmosfera. Tutaj można odpocząć od hałasu i rozkoszować się ciszą i spokojem unoszącymi się w powietrzu. Bliskość przyrody uatrakcyjnia pobyt i zachęca do pieszych wycieczek.

Gliczarów Dolny to między innymi piękne lasy, w których można podziwiać zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Podczas wycieczek można się również rozkoszować malowniczymi krajobrazami. To idealna miejscowość turystyczna dla osób w każdym wieku.

Wyjątkową oferta – majówka 2019

Jeżeli szukają Państwo komfortowego noclegu w obiekcie, który gwarantuje pyszne, regionalne posiłki, zapraszamy do Pensjonatu u Zbója. Majówkę spędzoną u nas, z pewnością zaliczą Państwo do udanych. Oferujemy pokoje 2-osobowe i 4-osobowe. Wszystkie mają osobną łazienkę oraz telewizor. Posiadamy 40 miejsc noclegowych.

Dla osób kochających piękne widoki proponujemy pokoje na poddaszu z widokiem na góry. Posiadamy również 5 apartamentów, które dodatkowo wyposażone są w przestronny salon. Zapraszamy większe i mniejsze grupy, a także rodziny z dziećmi. U nas nikt nie będzie się nudził. Do dyspozycji Gości mamy świetlicę wyposażoną w stoły do gry w ping-ponga oraz bilarda. Zapraszamy również do korzystania z naszego piękno ogrodu. Dla Państwa wygody stworzyliśmy również parking przy obiekcie.

Pensjonat u Zbója to świetna baza wypadowa. Od nas mogą się Państwo wybrać do Zakopanego, a także do Szaflar i Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie znajdują się nowoczesne kąpieliska z wodami termalnymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą majówkę, zrelaksować się i świetnie bawić.